O mnie

www

Na początek kilka słów o mnie. Nazywam się Maksymilian Bargiel. Muzyka gra w moim sercu od najmłodszych lat.

Swoją historię muzyczną rozpocząłem od gry na Basach Góralskich oraz Dudach w zespole regionalnym. Uczestniczyłem w wielu konkursach gry na unikatowych instrumentach muzycznych, takich jak Sabałowe Bajania w Bukowinie Tatrzańskiej czy Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym.

Trąbka – to ona jest dla mnie największą inspiracją. Już w wieku 16 lat postanowiłem profesjonalnie rozwijać swoją pasję i zdałem do klasy trąbki w Szkole Muzycznej II stopnia w Żywcu. Pod względem muzycznym był to bardzo intensywny okres w moim życiu. Pełen ciężkiej pracy i intensywnych ćwiczeń. W tym czasie uczestniczyłem w wielu trąbkowych warsztatach mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych pedagogów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Moją pasją zarażam innych – obecnie prowadzę lekcje z gry na trąbce i dudach, co sprawia mi ogromną satysfakcję.

Moja pasja do muzyki sprawiła, że zacząłem zajmować się nią zawodowo. Na scenie jako DJ pojawiam się od 9 lat. Przez ten okres zdobywałem doświadczenie grając dla firm takich jak TOYOTA, PZU, INTERIA, SAMSUNG, HSBC, ERICPOL, ORANGE, AMWAY, ABB, AKAMAI, RAIFFEISEN, TVN, RBS i wielu innych. Niezliczona ilość wesel, jaką miałem zaszczyt zagrać, pozwoliła mi na doskonalenie swojego warsztatu muzycznego oraz zdobycia wielu inspiracji. Tworzę energiczne sety muzyczne, bacznie obserwując gości bawiących się na parkiecie, dzięki temu każda impreza ma swój niepowtarzalny klimat.

W swojej ofercie posiadam bardzo szeroki repertuar. Zawiera on przeboje od lat 50., 60., aż do dziś. Mój przepis na udaną zabawę? Duża porcja Rock’n’rolla, nieco Twista, solidna dawka Popu, szczypta biesiady i garści najnowszych hitów! Niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie – to moja główna zasada.

Oprócz grania imprez zajmuję się również produkcją muzyczną, wykonuję na zamówienie spersonalizowane aranże utworów.

Moja działalność to także:

- składy komputerowe nut,

- redakcja nutowa,

- korekty nutowe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną, w celu przygotowania indywidualnej oferty.

podpis